Вступити в Сопотську Вищу Школу дуже просто!

 

Крок 1. відскануй свої основні документи і заповни анкету онлайн на сайті СВШ ( ssw-sopot.pl )! (Див. розділ Документи)

* Не забудь, що для вступу на Архітектуру потрібно скласти вступні іспити в електронній формі (портфоліо з 6 робіт і Мотиваційний лист польською мовою)!

 

Крок 2. Відправ документи до приймальної комісії на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Можеш написати лист  на російській мові – у СВШ є працівники, які говорять російською і підтримають тебе на будь-якому етапі вступу та навчання!

 

Крок 3. Отримай договір і додатки російською та польською мовами, роздрукуй, підпиши і перешли до приймальної комісії скан-копії підписаних документів.

 

Крок 4. Оплати навчання (таблиця: вартість навчання) і надішли підтвердження на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

Крок 5. Отримай підтвердження про зарахування, зроби візу, надішли скан-копію візи на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  і приїжджай з оригіналами всіх документів!

 

Крок 6. Для навчання польською тобі знадобиться знання польської мови на рівні B1, для навчання англійською - англійської B1. Якщо у тебе не вистачає мовних знань - приїжджай на Підготовчі курси або Нульовий курс, підготуйся і вступай!

 

Якщо у тебе виникли будь-які питання - напиши листа: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ксенія Кротенко (російська, польська, англійська).

 Або звертайся у представництво СВШ в Україні, і ми допоможемо тобі з процедурою вступу!