Ландшафтний дизайн – це напрямок, на якому проходить підготовка інженерів до проектування елементів ландшафту, у тому числі, зелених зон, паркових насадженнь, елементів міської інфраструктури. У даній спеціальності також велике число працевлаштуваннь в сфері проведення реставраційних робіт в рамках програми «Оновлення міст», в ході якої велика увага приділяється вже існуючим архітектурним об'єктам і місцям загального користування в містах, а також проблематиці різнорідного господарського освоєння міст.

Ступінь: навчання на 1 ступені (інженерний бакалаврат), після повної середньої освіти, можлива очна форма тільки по вихідних;

Мова навчання: польська

Тривалість навчання: 7 семестрів (3,5 роки) 

Диплом: Випускники отримують диплом польського єдиного вищого освітнього стандарта, випускникам присвоюється кваліфікація Інженера ландшафтного дизайну, з якою можна продовжувати навчання на магістратурі.

Вступні іспити: для іноземців у електронній формі – мотиваційний лист на польській мові і 6 робіт, з який 3 колорові, і 3 – чорно-білі. Також для іноземців обов’язково пред’явити сертифікат про знання польської мови на рівні мінімум В1 (або проходити тестування)

Освітні дисципліни: студенти отримують знання в дисциплінах, пов'язаних з історією архітектури й паркового мистецтва, проектуванням ландшафту, грунтознавства, комп'ютерною графікою, також в числі дисциплін екологія, біологія рослин, догляд за рослинами і створення газонів, освітлення в ландшафті, ботаніка, фотографія , живопис, скульптура, рисунок. Заняття проходить у формі практичних робіт, в тому числі, на місцевості. Ведуть заняття викладачі Вармінсько-Мазурського університету (Ольштин) Гданської Політехніки, Академії образотворчого мистецтва в Гданську і практикуючі підприємці.

Стажування та практика: Гарантоване стажування в фірмі Триміста, в числі яких фірми, що займаються проектуванням або впровадженням елементів ландшафтного дизайну

Подальша кар'єра: З даною кваліфікацією можливе подальше працевлаштування в майстерні, що проектує ландшафтний дизайн, фірми, що займаються оформленням зелених насаджень, майстернях, які проектують парки і зелені зони, власна фірма в сфері оформлення або оновлення зелених насаджень.