Business&Languages – це сучасний напрямок, в рамках якого, студенти отримують унікальне поєднання професійних навиків. Випускники цього напрямку досягають високого рівня володіння іноземними мовами, одночасно з розумінням специфіки роботи міжнародного бізнесу. Ця кваліфікація є необхідною для майбутнього працевлаштування  в міжнародні корпорації. Навчальна програма організована в формі міжвузівського факультету (спільно з Атенеум Вищою Школою в Гданську).

 

Чому саме Business&Languages?

Тривалість навчання: 6 семестрів (3 роки)

Вступні екзамени: немає, але знання англійської мови на рівні В1 є обов’язковим (при відсутності сертифікату, перевіряється в формі тестування)

Мова навчання: навчання проводиться англійською мовою , друга мова на вибір в другому семестрі, від нуля до рівня В1 (на вибір групи іспанська, німецька або шведська), зі здачею на сертифікат.

Освітні дисципліни: економічна і ділова тематика, в тому числі фінанси в корпорації, теорії підприємства, основи оподаткування,  економічні дисципліни складають половину освітньої програми; іноземні мови складають майже половину освітньої програми, решта програми присвячена культурі ведення бізнесу;

Стажування і практика: гарантована студентська практика в міжнародній корпорації , в числі яких Bayer, Kemira, ThessenKrupp, DNV, Arla, Sony Pictures та інші.

Подальша кар’єра: З даною кваліфікацією можливе подальше працевлаштування в міжнародній корпорації, або до відділів з міжнародної співпраці в будь-якій точці світу, крім цього, випускник отримує необхідні знання для самостійного ведення бізнесу, в тому числі, міжнародного.

 

На другому курсі у студента є можливість вибору однієї з спеціальностей:

- КОРПОРАТИВНА БУХГАЛТЕРІЯ

- УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМИ РЕСУРСАМИ

- УПРАВЛІННЯ ТУРИЗМОМ

- INTERNATIONAL BUSINESS

 Диплом: Випускники отримують єдиний диплом двох вузів польського єдиного вищого освітнього стандарту, мають право продовжувати навчання на магістратурі в широкому спектрі напрямків, в тому числі, економічні та лінгвістичні напрямки.