Дуальне навчання на напрямку «Фінанси та бізнес економіка» є відповіддю на попит ринку праці і базується на принципі чергування теоретичного і практичного навчання.

 

Поєднання навчання і практики скорочує період підготовки до професії і створює конкурентну перевагу для випускників.

 

Під час навчання в університеті проводяться одночасно дидактичні заняття (лекції, вправи, майстер-класи та лабораторії) і професійна практика в компаніях.

 

Паралельне навчання і професійна практика починаються з другого курсу і триває до кінця навчання. Стажування в міжнародних корпораціях надаються університетом.

 

УВАГА: Обмежена кількість місць і конкурс.

 

Критерій конкурсу для іноземців - співбесіда в Skype, яка підтвердить високий рівень польської мови (мінімум рівень B1-B2, С1 і вище вітаються).

 

Чому варто вивчати «Фінанси і економіку бізнесу»?

  • перевага на ринку праці - Ви отримуєте вищу освіту з дворічним професійним досвідом,
  •  проходите професійну практику в відомих польських або закордонних компаніях,
  •  низька плата за навчання,
  •  винагорода за стажування в формі стипендії, що фінансується з коштів Євросоюзу,
  •  значно покращуєте свої мовні навички (польської та англійської),
  •  50% занять проводять практики з компаній-партнерів. 

Дуальне навчання передбачає організацію навчального року таким чином, щоб студенти 3 дні в тиждень проходили професійну практику, а наступні 2 дні відвідували заняття в університеті. Паралельні заняття і стажування починаються з другого курсу і тривають до кінця навчання. Вже з першого року навчання студенти будуть працювати над підвищенням комунікативних навичок на обраній іноземній мові (англійська або німецька).

 

Назва напряму

Рівень навчання

Форма навчання

Отримане професійне звання

Тривалість навчання

Економіка: Фінанси та бізнес-економіка

Бакалаврат

Денна

Бакалавр

6 семестрів (3 роки)

 

В рамках дуального навчання впроваджується інноваційна модульна система освіти. У чому її інновація? В рамках модульної системи освіти, предмети, які студент повинен пройти під час навчання, діляться на окремі тематичні блоки. Студенти реалізують даний модуль, і після завершення курсу вони його здають. Завдяки цьому рішенню студентам не потрібно чекати до кінця семестру, щоб написати іспит з даного предмету. Отже, пропоноване рішення дає можливість організації навчальних модулів так, щоб дозволити студенту підготуватися до професійного стажування. Сопотська Вища Школа розробила програму завдяки якій, вже після першого курсу студент буде готовий пройти професійне стажування в компанії-партнері.

 

Задати питання:

Ксенія Кротенко - Координатор з маркетингу та міжнародного співробітництва

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Або по телефону +48 509 900 725 (пн-пт з 8 до 16).

Ірина Штай – консультант з умов вступу та навчання для абітурієнтів з України

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

по телефону: +38 097 07 03 000 (Viber, WhatsApp, пн.-пт з 9 до 18)